Sex Pozisyonları

Sex Pozisyonları

Mart 6, 2020 Kapalı Yazar: admin

Sex Pozisyonları , Cinsel birleşim sırasında, çok daha fazla haz ve keyif almanın birden çok yolu bulunmaktadır. Bunlardan başlıca, azdırıcılar ve geciktiriciler gibi cinsel sağlık ürünleri ön plana çıkmaktadır. Fakat, sadece bu ereksiyonu güçlendiren ya da cinsel isteği maksimum noktasına çıkartan bu cinsel ürünler ile tam başarı sağlanamayabilir. İşte bu noktada devreye sex pozisyonları girmektedir.

Kadınlar farkında olmasa da bazı sex pozisyonlarına karşı tamamen kendilerinden geçmekte ve aldıkları haz ve keyif en üst noktaya çıkmaktadır. Bu tür sex pozisyonları, daha fazla haz ve keyif almak içi büyük önem taşımaktadır.

Her ne kadar bir kadın, kadın azdırıcılar sayesinde çok daha fazla orgazm olma seviyesine ulaşsa da belli sex pozisyonları ile aldığı haz ve keyif en üst noktaya taşınabilmektedir. Peki bu sex pozisyonları nelerdir?

Sex Pozisyonları Heyecan Katar

Bilinen en etkili ve en çok haz veren sex pozisyonları, kelebek ve ayrılan bambu sex pozisyonları olmaktadır. Kelebek hareketinde, bayanın iki bacağı erkeğin omzuna atılmakta ve cinsel birleşim bu halde gerçekleşmektedir. Ayrılan bambu hareketinde ise, kadın düz uzanmış haldeyken bir bacağı erkeğin omsuna atılır ve öylece cinsel birleşim gerçekleştirilir.

İnternet üzerinden daha birçok sex pozisyonları keşfedilebilir ve uygulanabilir. Kadın azdırıcılar ve ereksiyon sağlayıcılar gibi cinsel ürünlerle birlikte bu kadınları çıldırtan sex pozisyonları ile cinsel birleşim gerçekleştiğinde ise bir cinsel birleşimden alınabilecek haz ve keyif en üst noktaya çıkmaktadır.

Sekste Mutluluğu Yakalamak İsteyen Çiftlere Öneriler

Başarılı bir cinsel hayat psikolojik olarak oldukça önemlidir. Sekste mutluluğu yakalamak isteyen çiftlere öneriler başında, birbirlerini hem duygusal hem de fiziki anlamda doyurmaları başarılı cinsel hayatın göstergesidir.

Eskimiş pozisyonlardan ve doğru bilinen yanlışlardan vazgeçin. Farklılık aratan öneriler ile seks hayatınızı renklendirin ve mutluluğu yakalayın. Peki, sekste mutluluğu yakalamak isteyen çiftlere öneriler nedir ve bunun için neler yapmak gerekli?

  • Çıplak olmaktan çekinmeyin ve korkmayın, emin olun partneriniz de kusursuz değil fakat çıplaklık son derece saf olan ve cinsel dürtüleri harekete geçiren bir durumdur.
  • Yatağa girmeden önce etkileyici parfümler ile vücut kokunuzu değiştirin. Hiç aklına gelmese bile sizi isteyecek ve cinselliğe yönelecektir.
  • Sohbet edin, ne kadar güzel / yakışıklı olduğunu ve onu sevdiğinizi söyleyin. Kadın yada erkek fark etmez, yatakta kısık ses tonu ile güven verici cümleler söylemek hem ruhunu hem de cinsel anlamda duygularını okşamaktadır.
  • Pozisyonunuzu değiştirin; yıllardır alışılagelmiş misyoner pozisyonundan kurtulun ve yeni bir pozisyon deneyin.
  • İsteklerinizi onunla paylaşın ve nerelerden zevk aldığınızı keşfetmesini isteyin.
  • Masaj yapın ve masaj yapmasını isteyin. Çıplakken vücudunuza dokunulması yada partnerinizin sizin çıplak vücudunuza dokunması cinsel arzularınızı aklınıza getirecektir.
  • Gün içerisinde yaşadığınız sorun ve sıkıntıları yatağa girince unutun, bu konuları konuşmaktan kaçının.
  • Genital bölge kuruluğunu önleyen hoş kokulu yağlar kullanın. Yağların kokusu hem afrodizyak etkisi yaratacak hem de kuruluktan dolayı hissedilen rahatsızlığı önlediğinden zevk almak kolaylaşacaktır.

Sekste mutluluğu yakalamak isteyen çiftlere öneriler dikkate alınmalıdır.

Zevki Yarım Bırakmayın Yükseltin

Gelişen tıp koşulları ile birlikte insanların karşılarına çıkan problemlerin üstesinden gelebilmeleri ve diledikleri gibi hayatlarını sürdürebilmeleri kolay bir şekilde yapılabilmektedir. Ancak yaşları, işlerinden gelen stresleri, yorgunlukları gibi daha pek çok sebepten kaynaklı olarak görülen rahatsızlıklarının önüne geçilebilmesi için bazı önlemlerin alınması gerekmekte, özellikle de cinsel ilişkiler esnasında yaşanılabilecek istenmeyen problemlerden kurtulabilmek için bu şart olarak görülmektedir. Geciktirici ürünler kamagra jel gibi erkeklerin cinselliklerini doyasıya yaşayabilmeleri için gerekli olup, kullanımları sayesinde sizler de zevki yarım bırakmayın.

Zevki yarım bırakmayın cümlesindeki kasta bakılacak olunursa eğer, erken boşalma problemi olarak her erkeği cinsel hayatı boyunca başına gelebilecek bir durum olarak kabul edilen bu olay örgüsünden kurtulmak ve son derece başarılı bir şekilde cinsel birleşmelerin tam manası ile yapılabilmesi için gerekli uygulamaların yapılması anlamlarına gelebilmektedir. Bunun için de insanların birbirlerini anlamaları, sevmeleri ve beğenmeleri yetmemekte, geciktirici ürünler olarak üretilmiş olan bazı ürünlerin kullanımlarına ihtiyaç duyulabilmektedir.

Pozisyonlar İlişki Renklendirir

Geciktirici ürünlerin yasal satış ve kullanımları sayesinde erkekler bu ürünlerin kullanımlarını gönül rahatlığı içerisinde yapabilmekte, bu sayede sıkıntılarının üstesinden gelerek diledikleri gibi birleşmelere adım atabilme olanaklarına ulaşabilmektedirler. Sizler de bu ürünlerin kullanımlarını yapın zevki yarım bırakmayın. Aksi takdirde daha büyük problemlerin meydana gelmesine engel olamadığınız gibi cinsel ilişkilere olan bakış açılarınızın da kötü etkilenmesinden kurtulamazsınız.