Orgazm Kremleri

Orgazm Kremleri

Nisan 14, 2022 Kapalı Yazar: admin

Orgazm; kadınlarda boşalma olayına verilen genel isim olurken, genelde uyarıcı nokta vajina içerisindeki g noktası denilen hassas alandır. Orgazm olmak için bedensel hazırlıkların tamamlanmış olduğu kadar psikolojik bir ön hazırlığın da yapılması, kadının kendini psikolojik olarak orgazm hissine bırakması gerekir. Orgazm kremleri cinsel ilişkiden yeterli zevki alamayan ve orgazm olamayan kadınlara özel olarak geliştirilmiştir. İçeriğindeki afrodizyak etken maddeler sayesinde vajinal bölgede uyarılma gerçekleşir.

Ancak bazen hayat koşullarından bazen de kadının bunalımda olmasından dolayı orgazmın doğal şekilde gerçekleşmesi sağlanamaz. Böyle durumlarda orgazm kremi kullanılması yararlı olurken bu ürünler hakkında; kullanımının nasıl olacağı, satın alma eyleminin nerden gerçekleştirilebileceği, etkisinin ve yararlarının neler olduğu, bilinmelidir. Bayan azdırıcı krem de denilen bu ürünler ile kadın ilişkiden aldıkları zevki x10 olarak yaşayabilirler.

Orgazm Kremi Yararları

Krem kullanarak orgazma gitmek isteyen her kadın çok sayıda yararla karşılaşarak cinsel hayat verimini üst seviyelere taşıyacaktır.

Özetle kremlerin yararları şunlardan oluşur:

  • Kadının vajina çevresindeki sinir dokularının daha hassas olması sağlanarak her türlü harekete duyarlılık kazanılır. Böylece kısa süreler içerisinde dahi orgazm olmak mümkündür.
  • Psikolojik açıdan bir sorunu var olan, kendisini cinselliğe bırakamayan kadınların bedenlerinin çok fazla istek duymasından dolayı orgazma odaklanması sağlanır.
  • Zevk düzeyini artırır. Böylece kadının zevk aldığını gören partneri de zevk alacak ve cinsel ilişki tutkuyla sürdürülebilecektir.
  • Fiyatı ucuz olan bu kremler, kolay şekilde ulaşılabilir olmasından dolayı uğraştırmadan cinsel hayatı etkin kılarlar.
  • Penisin vajinaya girmeden önce bu kremle temas etmesi halinde vajina içi sinir uçları da zararsız şekilde hassaslaşır. Böylece her cinsel eylemde kadın g noktasına temas almasa dahi boşalabilecektir.

Şeklindedir.

Azdırıcı Krem Nasıl Kullanılır?

Krem kullanımı, genelde sürülme şeklinde gerçekleşen nesnelerden bir tanesidir. Orgazm kremleri için de sürme mantığı geçerli olurken kremin sürülme bölgesi işlevini belirler. İlk olarak kadınların vajina çevresine sürülmesi, o bölgedeki dokuları harekete geçireceği için dış orgazm ve diğer şekilde cinselliklerde zevki artırır.

Ancak tam birleşme ve g noktasından kaynaklı bir boşalma isteniyorsa erkeklerin penislerinin çevresine sürülerek vajina içerisine alınması ve böyle orgazma ulaşılması yararlı olacaktır. Krem kullanılırken dozunda bir miktar alınır ve sürülmek istenen alana (Vajina ile çevresi veya penis başı ile çevresi) masaj yapılarak ve kremin formu deriye işleyene dek uygulama yapılır. Deri tarafından ürün kabul edildiği zaman cinsel birlikteliğe başlanabilir, ekstra beklenmesine gerek yoktur.

Kimler Kullanabilir?

Orgazm kremlerinin yarar sağlama kitlesi en çok kadınlardır. Çünkü boşalma olayının bir nevi hayati önemi vardır ve orgazm olamayan kadınlar bu durumdan istifade edemezler. Benzer olarak zevk alamadıkları için partnerlerinden uzaklaşabildikleri için dolaylı şekilde erkekler de boşalma sorunları kadınlarda olduğu zaman etkilenirler.

Hal böyle olduğu için kremi; orgazma ulaşamayan, psikolojik açıdan buhranlı bir dönem geçiren, cinsel hayatının renksizliğinden yakınan ve birlikteliklerine keyif katmak isteyen tüm kadınların kullanması gerekir.

Orgazm olabilmesine rağmen keyif oranı artırılmak istendiğinde veya bir birliktelik içerisinde birden çok kez orgazm olunmak istendiğinde de kremlerin kullanılması uygundur. Kadın tarafından bu krem kendi vücudunda kullanılmak istenmeyebilir, reddedilebilir.

Erkeklerin penis uçlarına sürmesiyle de kremin işlevi yerine geldiğinden dolayı belirtilen durumlarda olan kadınların partnerleri de orgazm kremleri kullanabilir.

Fiyatı Ne Kadardır?

Piyasa içerisinde çok sayıda; marka, içerik, içeriğin doğal veya inorganik olduğu çeşitli içerik, ürün gramajı ve diğer değişkenlere bağlı çeşitli şekillerde ortaya koyulmuş ürünler vardır. Orgazm kremleri için de aynı değişkenler ve piyasa da ki durumlar söz konusu olduğu için krem fiyatı hakkında sabit bir tutar söylenemez. Bayan azdırıcı fiyat ve kampanyaları için sağlık trendi online eczane satış sitemizi hemen incele.

Örnek olarak marka değeri arttıkça, krem gramajı arttıkça, ürüne rağbet fazla oldukça kremlerin fiyatları da artacaktır.

Benzer şekilde tam tersi olan durumlardaysa fiyat azalabilir. Kampanyalı süreçte olunması ve cinsel sağlık ürünlerine ek indirimler oluşturulması sayesinde de orgazm kremleri piyasa altı fiyatla alınabilir. Ortalama olarak krem fiyatıysa yetmiş lirayla üç yüz yetmiş lira arasında değişir.

Nereden Alınabilir?

Orgazm kremleri, kimi insanların almaya çekindikleri ve utandıkları cinsek sağlık ürünlerinin başında gelir. Çünkü doğal şekilde orgazm olamamak hem eksiklik, hem yetersizlik olarak çok yanlış bir algıyı uyandırabilir.

Böylece insanlar, diğer cinsel ürünler ve sağlık ürünlerinde olduğu gibi, orgazm kremlerini evlerine, iş yerlerine veya kargo şirketlerine teslim alabilir. Online eczaneler, sanal tasarımı olan marketler, mağaza halindeki eczaneler ve bazı sağlık kuruluşları; orgazm krem satışı yapan birimlerdendir.