Okey Kayganlaştırıcılar

Okey Kayganlaştırıcılar

Ocak 2, 2016 Kapalı Yazar: admin

Okey kayganlaştırıcılar ülkemizde en çok kullanılan kayganlaştırıcı ürünlerin başında gelmektedir. Okey marka olarak ülkemizde uzun yıllardır prezervatif konusunda çeşit sunmaktadır. Hatta Türk erkeklerinin bir numaralı prezervatif markası olarak değerlendirebileceğimiz Okey için kayganlaştırıcı jel konusunda da üstün bir paya sahip olduğunu söyleyebiliriz. Bazıları kamagra jel ürününü kayganlaştırıcı sanabilmektedir, kamagra cinsel istek artırıcı jel ürünüdür.

Özellikle hem tercih sebebi olmasında pay sahibi olan fiyatları hem de arayıp bulabilme durumu bu anlamda büyük bir etkiye sahip. Çünkü Okey prezervatifleri hemen hemen her eczanede ya da markette bulunabiliyor. Dolayısıyla algı olarak Okey kayganlaştırıcılar birçok kişinin bilinçaltında kolay ulaşılabilir olarak düşünülmektedir. Aslında bir bakıma doğru bir tespittir. Tüm cinsel sağlık sitelerinde bu ürünlere ulaşmak mümkün denilebilir.

Okey kayganlaştırıcı jeller cinsel ilişkide kuruluğu acıyı ve yanmayı önler. Sağlıklı ve uzun süreli cinsel ilişkiler yaşamanız için özel olarak tasarlanmıştır. Cinsel soğukluğu engeller ilişkinize farklı bir renk ve zevk katar. Mutlaka bu medikal yenilebilir kaydırıcı jel ürünleri ile farkı sizler de yaşamalısınız.

 Okey Kayganlaştırıcı Fiyatları

Okey kayganlaştırıcı çeşitleri arasında iki farklı alternatif sunmaktadır. Bunlardan birisi meyve aromalı olan çilek esanslı jeldir. Cinsel birliktelik esnasında farklı bir tat sunmasının yanında oral seks açısından da partnerlerin haz duygusunu üst noktalara çıkarabilmektedir. Fiyat olarak 40 liradan düşük bir ürün olması ise en büyük avantajıdır.

Bir diğer Okey kayganlaştırıcı ürünü ise sıcak temas olarak geçmektedir. Bunun ise etki noktası daha sıcak bir his yaratarak yaşanacak anın doyumsuz olarak devam etmesidir. Fiyat olarak yine aynı doğrultuda bir tutarın karşınıza çıkacağından emin olabilirsiniz. Uygun fiyatıyla cinsel hayatınıza katmak istediğiniz tüm heyecanı katacak olan Okey kayganlaştırıcılar sizi ve partnerinizi bulutların üzerine çıkaracak.