Okey Kayganlaştırıcı Jel

Okey Kayganlaştırıcı Jel

Mart 31, 2022 Kapalı Yazar: admin

Okey; cinsel sağlığa yararlı ürünleri üreten, firma adı olarak bilinen, cinsel sorunlardan korunucu ve haz yükseltici ürünleri seri üretime koyan bir firmadır. Çok sayıda firma tarafından satılan ürün bulunurken, Okey kayganlaştırıcılar da bu firmanın yalnızca bir ürünüdür. Kayganlaştırıcının etkisiyle firmanın özel hizmetleri birleştirilerek, kaliteli ve cinselliği önde tutan bir sonuca ulaşılabilir. Bu firmanın kayganlaştırıcı kremleri veya jelleriyle ilgili; okey kayganlaştırıcı jel ne işlev görür, avantajları nelerdir, hangi sıklıkla kullanılacaktır, başlıkları da firmaya sıklıkla yöneltilir.

Okey Kayganlaştırıcı Avantajları

Okey cinsel ürün firması, yapmış olduğu reklamlar ve ortaya koyduğu ürünlerden memnun kalan müşterileriyle sıkça gündemde bir numara olur. Özellikle kayganlaştırıcısı da sıklıkla övülen Okey, avantajlarını da yine müşterilerinin yaptığı yorumlardan derleyerek açıklar.

Kullanıcıların naklettikleri kayganlaştırıcı avantajlarıysa:

  • Cinselliğin hız kesilmeden sağlanmasına yardımcı olur. Kadının kasılması ve vajinasını kapatmasına neden olunmadan, ilişkide zaman kaybedilerek duraksama olmadan penis girecektir. Yani kadınlar zorlanmadan, erkekler de uğraşmadan ve soğumadan devam edilir.
  • Hızlı etkilidir. Jel sürülür sürülmez penis üzerinde kayganlık elle dahi hissedilir. Erkeğin kaygan penisi ile vajina içinin sıcak ve ıslak yapısı sonucunda orgazm şiddetli şekilde yaşanır.
  • Yüksek miktarda paralar ödenmeden, cinselliği yaşayacakların zorlanmayacağı ölçüde kolay Okey kayganlaştırıcılara ulaşım vardır. Ulusal olarak yayılan ürünün bilinir olması da hem imkanları artırmıştır hem de insanların bu ulusal markanın ürününe daha çok güveniyor olmasına neden olmuştur.
  • Cinsel yaşam isteğe bağlı; hızlı, güvenli, yavaş, şiddetsiz, acısız, çiftlerin kalbi kırılmadan ve travma yaşanmadan, farklı tür ve pozisyonlarda gerçekleşebiliyor olmuştur.

Şeklinde sıralanabilecektir.

Okey Kayganlaştırıcı İşlevi Nedir?

Okey kayganlaştırıcı jel, işlev olarak erkek tarafının yardımcı gibi görünse de en çok kadınlara yardımcıdır. Penisin kaslar ve kanla bütünleşerek büyüyen ve oldukça sert forma dönüşen yapısı, kadınların ıslak dahi olsa vajinal açıdan zorluk hissetmelerine neden olabilecektir. Okey kayganlaştırıcı kullanıldığındaysa erkeğin daha rahat vajina üzerinde, içinde ve etrafında hareketi mümkündür. Yani kadınların acıdan önce hazzı, kasılmadan önce gevşemelerine olanak tanınır. En büyük işlevi bu olan okey kayganlaştırıcı, çok az da olsa vajinanın etrafına sürülebilir. Kadın rahminin PH değeri bozulmadan, ancak ıslak olmadığı için kayganlaştırıcıyla ıslatılan vajinayla beraberlikte mutlulukla sonuç alınacaktır.

Okey Kayganlaştırıcı Kullanım Sıklığı İdeal Olarak Nedir?

İnsanların ideal sayıda cinsel orgazm sayısı belirlenemez. Çünkü her bireyin; yaşının kaç olduğu, psikolojik sorunlarıyla nasıl mücadele ediyor olduğu, cinselliğe ne kadar zaman ayırabileceği ve cinsel istek seviyeleri çok çok farklıdır. Ayrıca her birlikteliğe okey kayganlaştırıcının eşlik edip edemeyeceği de muammadır. Ancak cinselliğin henüz başlarında olanlar, korkarak ve endişelere zaman zaman kapılarak bu yola çıkanlar ilk süreçlerinde okey kayganlaştırıcı kullanmalıdırlar.

Markanın dahi verdiği güven yetebilirken, işlevsel kolaylıkla birlikte sorunsuzca cinselliğe alışan çiftler ilerleyen aktivitelerinde kayganlaştırıcı kullanmayı bırakabilirler. Ancak ilk süreçlerde her cinsellik sıklığıyla aynı sayıda, ilerleyen zamanlarda keyfi şekilde veya hazırlıksız olunan zamanların tamamında kayganlaştırıcı okey kullanılabilir.

Okey Kayganlaştırıcı Dezavantajları Nelerdir?

Okey firmasının kayganlaştırıcısı, diğer firmalarda olduğu gibi avantaj sunarken bazı dezavantajları da ölçüsüyle getirebilir.

Bu dezavantajlar şunlardan oluşur:

  • Vajinanın yapısı çok özeldir. Ayrıca asidik bir yapısı vardır ve PH değeri bozulduğu zaman akıntılar, enfeksiyon alınması ve kist oluşumları olabilir. Kayganlaştırma etkisi olan okey ürünlerinde de zoraki olarak etken madde ve bileşenler kullanılır. Bu bileşenlerin vajinanın doğal yapısına ve PH değerine zararı mümkündür.
  • Okey kayganlaştırıcı, özel yapısından dolayı yumuşacık bir his bırakır. Erkeğin penis etrafı ve üst kısmında oluşan bu his en ufak değme halinde dahi maksimum düzeyde uyarıcı olacaktır. Yani erkeğin istikrarını koruması zorlaşabilir ve çok zevk alınsa da erkenden boşalmasına neden olunabilir.
  • Alınan zevkin doruk noktalarından da ötede olması, okey kayganlaştırıcı kullanan erkeklerin sürekli bu ürüne ihtiyaç duydukları hissine kapılmasını sağlar. Ancak kayganlaştırıcı olmadan da cinsellik mümkün ve eğlenceli olmak zorundadır.
  • Vajina içerisine okey kayganlaştırıcıyla rahat girecek olan penis, yine bu kayganlaştırıcı sayesinde çok hızlı ve rahat çıkabilir. Bu durum da orgazma yakınken istenmeden belirli saniye sürelerinde penisin çıkmasına, yeniden moda girerek hareketlerin aynı performansla sürdürülmesinin zorlaşmasına sebep olur.

Bu dezavantajlar bilinmelidir.