Lady Era Bayan Azdırıcı Damla

Lady Era Bayan Azdırıcı Damla

Ekim 31, 2022 0 Yazar: admin

Kadınların cinsel isteklerinin yüksek seviyelere getirilmesi ve seviyenin gelmiş olduğu noktada tutulmasının sağlanması için kadın azdırıcı damlalar kullanılabilir. Bayan istek yükseltici ve azdırıcı olan bu damlalar, piyasa içerisinde rağbetin de fazla olmasıyla çok sayıda isimle ve içerikle kadınların kullanımına sunulmuştur satışta yer almıştır. Ancak lady era bayan azdırıcı damla olarak adlandırılan cinsel istek yükseltici damla, diğerlerinden daha iyi özelliklere ve kullanım rahatlığına sahiptir.

Lady Era Bayan Azdırıcı Damla Hangi Durumlarda Kullanılabilir?

Kadınların kullanacakların lady era azdırıcı içerikli damla, bazı durumlarda olan kadınlar için uygun olurken bazı durumlarda uygun değildir.

Bu damlanın kullanılması gereken durumlar şöyledir:

  • Cinsel hormonların yeteri kadar salgılanmamasından dolayı bedenin cinsellik istememesi mümkündür. Beden ile zihin yapısı ayrı taleplerde bulunabileceği için, cinsellik yaşamak isteyen kadınların bedenlerini de harekete geçirmek istedikleri zamanlarda
  • Her zaman yaşanabilen cinselliğin daha istek dolu ve şehvetli yaşanmak istendiğinde
  • Psikolojik olarak zorluk yaşadığı veya sosyal hayat içerisinde kayboldu için cinselliklerini ihmal eden kadınlar verimlerini yükseltmek istediklerinde

Bu durumlarda azdırıcı damla kullanılması önerilir.

Lady Era Bayan Azdırıcı Damla Kullanımı Nasıl Olmalıdır?

Lady Era isimli bayan azdırıcı özelliği olan damla, içeriğinde yer alan etken madde incelendikten sonra görüleceği üzere alkolle alınmaması gereken damlalardır. Çünkü alkolün hücreleri delici ve hormon salgılarını kontrolden çıkarıcı bir etkisi bulunur. Ancak azdırıcı damla içerisinde kadınsal hormonların salgı miktarını artıran ve beyne otomatik komut veren formül bulunur. Cinsel istek artırıcı ürünler içerisin de çok tercih edilen memnuniyet oranı gayet yüksek bir sağlık ürünüdür.

Doğal olarak da alkolle beraber alınan azdırıcı damlanın formu deforme olacağı için verim alınamaz. Benzer şekilde süt ve süt ürünleri de azdırıcı damlanın kimyasına zarar vererek etkisini azaltacak olduğu için bunlarla kullanım olmamalıdır. İsteğe göre yalnızca damlanın ağıza yeterli şekilde damlatılması ve yutulması, gerek duyulursa da yalnızca su ile alınarak kana karışım hızının artırılması sağlanmalıdır.

Lady Era Bayan Uyarıcı Damla Etkileri Nelerdir?

Bayan azdırıcı damla Lady Era, kadınların cinsel duygularını harekete geçiren hormonlarının yapay da olsa salgılanmasını kontrol ederek cinsel istek uyandıracaktır. Kadının kanına hızla karışan formül, saatler süren etkisiyle kadının temasa açık bir hal almasını, partnerini daha çok arzulamasını ve hareketlerinin daha özgür olmasını mümkün kılar. Ayrıca her hareketin tutku bakımından yüksek seviyede olması erkeğin dikkatini çekecek ve her iki tarafın da şehvet ile heyecanını artıracaktır.

Erkeklerin de cinsellik yaşama süreleri uzun olabildiği takdirde; saatler sürebilen, her aşaması yüksek verim ve tutkuya dayanan, kadınla erkeği daha yakın kılan bir cinsel yaşantı sağlanır. Ayrıca birkaç saat sonra damlanın etkisi geçmeye başlayacağı için de günlük hayata da kalınan yerden rahat şekilde dönülmesi mümkündür.

Layd Era Uyarıcı Damla Etki Etme Süresi

Lady Era, kullanıldıktan kısa süre sonra etki etmeye başlayacağı için özellikle ön sevişmeden hemen önce kullanılabilir. Ağızdan alınan bu damla, sekiz ile dokuz damla arasında kullanıldıktan sonra kana karışımı gerçekleşir. Ortalama sekizinci dakikadan sonra kan içerisine dağılmaya başlayan damla, bu aşamada hormonları tetikleyeceği için sekizinci dakikadan başlayarak azdırıcı sonucun varılacaktır.

Yirminci dakikada damla tamamıyla kana karışmış olacağı ve beynin uyarılması gereken tüm miktar kadar uyarılması sağlanacağı için en yüksek verim bu dakikadan sonra başlar. Cinsel etkileşimler ve yakınlaşmalar için bir saat yüksek verim yaşanırken, bir saatten sonra beden tarafından azdırıcı damlanın sindiriminin başlaması ve etki sürecinin azalmasıyla verim de azalacaktır. İki saat içerisinde de tamamen ortadan kalkan damla sonrası kadın hayatına aynı şekilde devam edebilir.