Geciktirici Haplar Ne Kadar Geciktiriyor?

Geciktirici Haplar Ne Kadar Geciktiriyor?

Nisan 14, 2020 Kapalı Yazar: admin

Geciktirici haplar ne kadar geciktiriyor diye merak eden erkeklerin kabaca 5 kata kadar daha geç orgazm olabileceklerini söyleyebiliriz. Farklı formüllere dayanarak görülebilecek etkinin değişebileceğini vurgulamak gerekiyor. Günümüzde kullanılan formüller bitkisel bileşenler baz alınarak maksimum performansı amaçlıyor. Dolayısıyla partnerini memnun edemeyen erkekler için ciddi bir çözüm süreci başlamış oluyor.

Yaşayacağınız cinselliğin elinizde olmayan sebeplerden ötürü biterek partneriniz tatmin olmadan sonlanmasını istemiyorsanız buna bir çözüm aramaya başlarsınız. Karşınıza çıkacak en etkili erken boşalma çözümü ise geciktirici kullanımıdır. Erken boşalmayı geciktiren haplar sayesinde sizin içinde uzun geceler hayal olmaktan çıkacak. Partnerinizi hazzın en üst noktalarına çıkarıp tamamıyla sizin kontrolünüzde bir seks hayatına kavuşacaksınız.

Geciktirici Hapların Etki Süresi

Geciktirici haplar vega 100 mg gibi ürünler günlük olarak alınabildiği gibi bazı hapların tesiri 48 saat boyunca sürmektedir. Yani tek bir tablet yutarak 2 güne kadar etkilerini gözlemleme şansına sahipsiniz. Dolayısıyla geciktirici hapların etki süresi içeriğinde yer alan bileşenlere göre şekillenmektedir. Ancak minimum süreyle baktığınızda 5 kata kadar uzayan orgazmınızla bir gece boyunca partnerinizi doyurabileceğinizin altını çizmeliyiz.

Geniş bir kitlenin kullanımını yıllarca bitkisel geciktirici hapların piyasaya çıkmamasından ötürü ertelendi. Şimdi ise Türkiye’de erken boşalma sorunu yaşayan erkeklerin hemen hepsi bu ürünleri kullanıyor. Böylece çok daha müthiş bir seks deneyimi yaşayıp partneriyle cinsellik anlamında yaşadığı sorunları çözebiliyor. Eğer orgazm sürenizi kontrol etmekte zorlanıyor ve ilişkileriniz yarıda kesiliyorsa 5 kata kadar geciktiren bitkisel haplarla bu problemin üstesinden gelebileceğinizi hatırlatalım. 

Cinsel Ürünlerin Hayatımızdaki Yeri

Günümüzde global olarak sektör haline gelen ve on yılı aşkın bir süredir kullanımda bulunan cinsel ürünler ülkemizde yeni sayılır. Son yıllarda ciddi bir satış grafiği yakalanmasında ise güven olgusunun önemli bir yer kapladığını söylemek gerekiyor. Eskiden bu tip ürünlere olan güvenin tam manasıyla oturmadığını biliyoruz. Oysa artık bitkisel formüller, güçlendirilmiş etkiler ve cinsel sağlığınızı maksimum noktaya ulaştıran ürünlerle karşılaşmanız gayet doğal.

Cinsel sağlık ürünlerinin hayatımızdaki yeri ise yaşadığımız tüm seks hayatını bir üst noktaya ulaştırmayı amaçlamaktadır. Bu nedenle vazgeçilmez bir kullanım hissiyatı vermektedir. Çünkü partnerinizle yaşadığınız seks deneyiminin en iyi sonuçlarla daha alevli bir hale gelmesini sağlayabilirsiniz. Yalnızca mevcut cinselliğin seviyesini arttırmak asli amaç değildir. Aynı zamanda mevcut cinsel sorunlarınızı çözme noktasında en büyük yardımcılardır.

Cinsel Sağlık Ürünleri Ne Kadar Etkili?

Ereksiyon sorunları, penis büyütme ürünleri, kadın azdırıcı haplar ve damlalar ya da geciktiriciler seks hayatınızı çok daha olumlu şartlarda yaşamanıza olanak tanır. Bunu tek başınıza sağlayamamak yalnızca sizin başınıza gelen bir durum değil. Aksine cinsel sağlık ürünleri genele hitap eden bir yapıyla üretilmektedir.

Hem yurtdışında hem ülkemizde klinik onayı bulunup sağlık bakanlıklarınca onaylanan cinsel ürünler satılmaktadır. Bu satışlar seks hayatınıza ciddi anlamda pozitif etkiler sağlarken hiçbir yan etkiye mahal vermeyecek ürünleri kapsamaktadır. Tüm c insel sağlık sorunlarınızı çözdüğü gibi performansınızı arttırmanın yolu da yine bu ürünleri temin etmekten geçiyor. Bir kez kullanmanız ise her zaman isteyeceğiniz kadar ateşli bir geceye sebep oluyor. Geciktirici haplar ne kadar geciktiriyor sizin için araştırdık.