Erken Boşalma Nasıl Düzelir?

Erken Boşalma Nasıl Düzelir?

Ağustos 17, 2015 Kapalı Yazar: admin

 Erken Boşalma Nasıl Tedavi Edilir

Erken boşalma nasıl düzelir , Tüm erkeklerin belirli yaş dönemlerinde karşılaştıkları erken boşalma problemi aslında Oto kontrolsüzlükten kaynaklanan bir durumdur. Bu oto kontrolsüzlük bazı durumlarda kalıtsal ve fiziksel bazı durumlarda geçmişe dayalı alışkanlıklar (mastürbasyon vb.)bazı durumlarda ise psikolojiktir.

Sorun her nerden olursa olsun erkekler için çok önemli bir sağlık sorunudur. Çünkü erken boşalma hem erkeğin hem de kadının etkilendiği bir durumdur. Erkek partnerini memnun edemediği için psikolojik bunalıma girmektedir. Eğer partneri anlayışsız bir yapıya sahip ise bu durum erkek için bir işkenceye dönüşebilir.

Erken boşalma nasıl düzelir? Sorusuna verilebilecek en iyi cevap tıbbi yardım almakla düzelir olacaktır. Ancak tıbbi yardım alma süreci sanıldığı kadar kısa sürebilecek bir durum değildir. Öncelikle sorunun neden kaynaklandığının belirlenmesi gerekir ki, izlenecek yol buna göre belirlenecektir. Tıbbi yol ile erken boşalma tedavisini sağlama başarısı %90’ların üzerindedir.

Çabuk Boşalmak İstemiyorum

Erken boşalma nasıl düzelir? Sorusuna verilebilecek bir başka cevap ise bazı geciktirici haplar , kremler ya da jeller kullanılabilir. Bu geciktirici etkiye sahip bitkisel ilaçlar ile hem penisin ereksiyonu sağlanır hem de ön sevişme sonrasında gerçekleşecek olan cinsel ilişkinin süresinin uzaması sağlanır.

Bu tür geciktiriciler cinsel ilişkiye girmeden 15 dakika ile 30 dakika arasında alınırsa etkisini gösterecek ve 24 saat süreyle etkisini koruyacaktır. Aşırıya kaçılmadığı takdirde erkeklerin bu tarz geciktirici kullanmalarında bir sorun ya da bir yan etki ile karşılaşılmamaktadır.

Erken boşalmayı önlemek için özel olarak geliştirilen vega 100 mg geciktirici hap ürünleri sorunun çözümü için oldukça etkilidir. İlişki de eşinizi de mutlu etmek yataktan mahcup olarak ayrılmamak için tercih edebilirsiniz. Bu sorun çiftler arasın da mutsuzluk getiren cinsellikten soğutan bir rahatsızlıktır.

Geciktirici ilaçlar düzenli kullanımı ile psikolojik olarak bir alışkanlık halini almış olan bu durumu ortadan kaldırır. Zamanla beyniniz ve bünyeniz geç boşalmaya alışır. Düzenli geciktirici kullanımı sorun da sorunun çözüldüğünü bizzat görebilirsiniz.