En Çok Kullanılan Kayganlaştırıcılar

En Çok Kullanılan Kayganlaştırıcılar

Temmuz 6, 2015 Kapalı Yazar: admin

Kayganlaştırıcılar cinsel yaşamın olmazsa olmaz temel taşları haline dönüştü. Çünkü sağlıklı ve daha keyifli bir cinsel yaşam için gerekli şartları yerine getiriyor. Kadın için bazı durumlarda kısa sürelide olsa duyulabilecek acıyı yok ederek, alınacak hazzı maksimum seviyeye çıkarıyor. En çok kullanılan kayganlaştırıcılar hakkında sitemizden detaylı bilgi edinin. Kayganlaştırıcı jeller ne işe yarar ürünlerin fiyat bilgilerini araştırabilirsiniz.

Vajinal ilişkinin yanı sıra anal ilişkiler için daha sık kullanıldığı bilinmektedir. Sürtünmeden ve zorlanmadan dolayı oluşabilecek deri dökülmeleri ile tahrişin olmasını engelliyor. Daha hızlı ve kolay bir cinsel ilişki sağlayarak karşılıklı alınan zevki ikiye katlıyor.

En Çok Kullanılan Kayganlaştırıcılar Bilgi

En çok kullanılan kayganlaştırıcı ürünler kamagra jel ve kremlerdir. Piyasada bulunan jel ve kremlerin çok tutulması üzerine firmalar çeşitli yeniliklerle farklı deneyimler sunmayı amaçlamıştır. Örneğin meyve aromalı jeller üreterek bunlara yenilebilir yapı eklemiştir.

Böylece oral sekste kayganlaştırıcılar için bir seçenek haline dönüşmüştür. Özellikle jellerde var olan aroma özlerinden sonra sektör kayganlaştırıcı jellerin hakimiyetine büründü. Kamagra jel 100 mg oral yoldan kullanılan cinsel istek ve performansı artıran doğal üründür.

 En Çok Kullanılan Kayganlaştırıcı Markaları

En çok kullanılan kayganlaştırıcı markalarına baktığımızda tanıdık isimler görmemiz mümkün. Ülkemizde uzun yıllardır prezervatif satışı yapan Okey ve Durex bu konuda kayganlaştırıcı jel ile takviye sağlıyor. En çok kullanılan kayganlaştırıcılar hakkında sitemizden detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz. Cinsel ilişkide kuruluk yama ve acıyı önleyen kaydırıcı jeller sağlıklı cinsel ilişki sunar.

Aqua Glide, Super Glide, Viaxi, Play Lube, Exxtreme ve Ero markaları ülkemizde oldukça yaygındır. Daha zevkli bir cinsel deneyim yaşamak isteyenler için kesinlikle tavsiye edilebilecek bir ürün. Partnerler arası hazzı arttırdığı gibi kadınların korkularını yenme konusunda önemli bir rol oynuyor. Kayganlaştırıcı jeller hakkında sitemizden detaylı bilgi sahibi olabilir ürünleri inceleyebilirsiniz. Cinsel konular da merak ettiğiniz her şeye eczane ürün tanıtım ve bilgi sitemizden cevaplar bulun.

Kayganlaştırıcı Jeller Ne İşe Yarar

Kayganlaştırıcı jeller, genellikle cinsel ilişki sırasında kullanılan bir tür kişisel kayganlaştırıcıdır. Bu jeller, vajinada veya anüste doğal kayganlığı arttırmak için kullanılır. Ayrıca, prezervatif veya diğer cinsel ürünlerin kullanımını daha kolay hale getirerek, tahrişi ve yaralanmayı önlemeye yardımcı olabilirler.

Kayganlaştırıcı jeller, özellikle menopoz, doğum kontrol hapları, antidepresanlar, diyabet veya diğer tıbbi durumlar nedeniyle vajinal kuruluk yaşayan kadınlar için faydalıdır. Ayrıca, anal seks sırasında kullanılabilir ve bu alanda da ağrıyı ve tahrişi azaltabilir.

Kayganlaştırıcı jellerin bazı çeşitleri, spermisit içerebilir ve hamilelik önleme yöntemi olarak kullanılabilirler. Ancak, bu jellerin tümü sperm öldürücü değildir, bu nedenle doğru kullanım ve ek korunma yöntemleri hakkında doktor veya sağlık uzmanıyla görüşmek önemlidir.