Cinsel İlişkiye Hazırlıkta Ön Sevişme

Cinsel İlişkiye Hazırlıkta Ön Sevişme

Mart 17, 2020 Kapalı Yazar: admin

Cinsel ilişkiye hazırlıkta ön sevişme oldukça önemlidir. Erkeklerin üç büyük korkusu vardır. Bunlar; “ya penisim sertleşmezse”, “ya ön sevişme sırasında vajina içine girmeden penisim inerse” ve “ya partnerim boşalmadan erken boşalırsam” şeklindedir. İlişkiye hazırlıkta ön sevişme sonrası vajina içerisinde de aynı uzunlukta kalabilecektir.

Erkek ön sevişme de başta klitoris olmak üzere kadının erojen bölgeleri uyarmalı ve partneri boşalmaya yakın cinsel ilişkiye girmelidir. Bize göre sağlıklı bir ilişkide erkeğin vajina içerisinde kalma süresi ilişkiye hazırlıkta ön sevişme süresi kadar olmalıdır.Ön sevişmeyi boşalmadan uzun süre sürdürebilen bir erkek, vajinal ilişkiyi de o kadar süre devam ettirebilir.

Ön Hazırlık Safhası

Cinsellikte ön hazırlık çok önemlidir, çünkü kadın ve erkek farklı şekillerde uyarılırlar. Erkek sekse daha çabuk hazır olabilirken, kadının önce ruhunun okşanması ve daha sonra da dokunsal olarak uyarılması gereklidir. Ön sevişme yapılmadan doğrudan penis-vajina ilişkisine geçildiğinde kadın hazır olmadığı için seksten keyif almayacaktır. Cinsel isteği artırmak için kamagra jel 100 mg gibi destek ürünleri extra ateşleme sağlayabilir.

Cinsel ilişki öncesinde okşamalar sadece kadın için gerekli değildir; erkeğin de buna gereksinimi vardır. Heyecan öpüşmeyle başlar, kucaklamalarla, vücudun çeşitli kısımlarının, özellikle cinsel organların ilişkisiyle artar. Çoğunlukla okşamalara erkek başlar. Bu, evliliğin ilk zamanlarında yeterli olabilir; fakat kendisi okşamalara başlamayı reddeden kadın, kısa zamanda kocasının sevgisini yitirecektir. Öte yandan okşamalar salgılamayı artırır, kanın cinsel organlara dolmasını sağlar ve cinsel ilişki için hazırlıkları tamamlar.

Kadınlar Cinsellikten Nasıl Daha Fazla Zevk Alır?

İkili ilişkiler de en yakın olunan ve çiftleri heyecanlandıran cinsel ilişki dediğimiz cinsel birleşimlerdir. Yalnız bu birleşimler de önemli olan hususlar ve noktalar vardır. Kişilerin ilişkiden zevk alması ve bu cinsel birleşimin iyi bir şekilde sonuçlanmasıdır. Fakat her zaman bu nokta ve hususlar bazı zamanlarda sorunlarla karşılaşmaktadır. Bu sorunların giderilmesi için cinsel ürünler ve doğal psikolojik yardımlar yapılmaktadır.

Bu cinsel ilişkilerde en çok sorulan sorulardan biri olan kadınlar cinsellikten nasıl daha fazla zevk alır sorusu başta gelmektedir. Erkeklerden daha farklı bir yapıları oldukları için ilişki esnasında daha zor uyarıldıkları için daha zor bir şekilde zevk alır ve orgazm yaşarlar.

Daha Fazla Zevk Alın

Ama artık kadınlar cinsellikten nasıl daha fazla zevk alır sorusu eskide kaldı. Çünkü bu arada ki farkı kapatmak için bitkisel içerikli cinsel ürünler ile bayanların uyarılması ve zevk alınması artık daha kolaylaştırıldı. Hiçbir etkisi olmayan bu cinsel ürünler bitkisel olduğu için de hiçbir sağlık sorunu yaşamadan sağlıklı bir ilişki yaşanmasını sağlamaktadır. Kamagra jel tarzı afrodizyak ürünler bu anlam da önemli katkılar sunabilmektedir.

Bunların dışında psikolojik olarak yapılan çözümler ile de artık kadınlar cinsellikten nasıl daha fazla zevk alır sorusu artık son buluyor. İnternet üzerinden yapılan küçük bir araştırma ile bayanların zayıf noktaları öğrenilerek ilişki sırasında o bölgelerden psikolojik olarak daha fazla zevk alınması da sağlanabilir. Cinsel ilişkiye hazırlıkta ön sevişme anlaşıldığı üzere çok önemlidir.