Cinsel İlişkide Bunlara Dikkat Edin

Cinsel İlişkide Bunlara Dikkat Edin

Ocak 1, 2022 Kapalı Yazar: admin

Yaşam için önemli yere sahip olan cinsellik yaşamda önemli yere sahip duygusal davranışsal eylem olarak bilinir. Cinsellikte bazı yapılan hatalar cinsellikte çiftler arasında uyumun zorlaşmasına neden olabilir. İlişkide dikkat edilmesi gereken bazı kurallar bulunur. Çiftler arasında uyumsuzluk ve haz almama gibi nedenler bazı şartların olmamasından kaynaklanabilir. Cinsel beraberlikte yapılan bazı hatalar nedeni ile çiftler tam olarak tatmin olmaz ve sağlıksız bir beraberlik mevcuttur. İyi bir ilişki için cinsel ilişkide bunlara dikkat edin;

  • Monoton cinsel hayat
  • Ön sevişme
  • Çıplaklık
  • Dürüstlük
  • İsteksizlik durumunda beraberlikten kaçınmak
  • Cinsellikte iletişim olması
  • Destek alma 

Monoton Cinsel Hayat

Beraber olan çiftler daha çok boşalma konusunda hedefledikleri cinsel birleşmede normal pozisyonda sevişmekte ve başka pozisyonları denemez. Bu durum çiftler arasında daha çok beklentilerin karşılanmaması ve birbirlerine karşı soğuk olmada en büyük etken olarak görülüyor. Farklı pozisyonlarda cinsellik yaşayan çiftler hayatlarında daha renkli bir cinsel hayat yaşar. İlişkinin daha hareketli ve renkli olmasını istiyorsanız biraz farklılıklar yaratabilir beraber olduğunuz kişi ile daha mutlu olabilirsiniz. Oda yaşadığınız cinselliği değişiklik yaparak başka bir ortamda yaşayabilirsiniz. Partnerinizle birlikte otelde buluşup ilişkinizin daha heyecanlı olmasını sağlayabilirsiniz. Dışardayken de erotik mesajlarla aşk oyunu oynayıp eşinizi ya da partnerinizi heyecanlandırabilirsiniz. Cinsel sağlık ürünleri kullanarak hayatınıza extra renkler ve zevkler katabilirsiniz.

Ön Sevişme

Sevişmenin anlamı yalnızca cinsel beraberlik olarak düşünülmemelidir. Ön sevişme cinsel birleşme için oldukça önemlidir. Hazza ulaşmak için partnere erotik sözler söylemek dokunmak öpüşmek ilişkinin birleşme öncesi olmazsa olmazı olmalıdır. Böylelikle çiftler daha zevkli bir cinsel beraberlik yaşayabilirler. Ön sevişmeden önce partnerinize masaj yapıp rahatlatmak ve öperek dokunmak daha iyi performans ve  ilişkiye odaklanmak için önemli kavramlardır.

Çıplak Olun

Günlük yaşamdan etkilenen kişiler günün yoğun geçen stresli zamanından kurtulmak zorundadır. Cinsel beraberlikte tüm endişe ve olumsuz şeyleri unutup yatağa o şekilde girmek  bedensel olarak giysilerinde o düşüncelerle birlikte arınmış olması gerekir. Gergin ve sıkıntılı durumlarda cinsel birliktelikten önce eşiniz ya da partnerinize çıplak şekilde masaj yaparak onun rahatlamasını ve günün stresini üzerinden atmasını sağlayabilirsiniz. Sağlıklı bir cinsel ilişkide bunlara dikkat edin; 

Dürüst Olun

Cinsellikte önemli olan hazzı yaşamaktır, bu nedenle partnerinizi üzmemek için sevmediğiniz pozisyonları veya orgazm olmadan ilişkiden zevk alıyormuş gibi yapmayın. Zevk aldığınız  bölgeleri mutlaka partnerinize söyleyin. İlişkinizde sevdiğiniz şeyleri söylemekten kaçınmanız sevgilinizin bu durumda pozisyon değiştirmesi için çabalamasını engelleyecektir.

İstemediğiniz Zaman Sevişmeyin

İlişkide doğru kişi olduğundan emin olmalısınız. Doğru kişiyi seçmek cinsel yaşam için oldukça önemlidir. Sevişirken kendinizi rahat hissetmeniz gerekir. Seviştiğiniz mekan ve ortamda rahat etmeniz ve uygun zamanda partnerinizle beraber olmanız önemlidir. Sevişmek istemediğiniz durumlarda bunu mutlaka partnerinize söylemeniz gerekir. İstenmeyen birleşmeler çiftler arasında soğukluğa ve cinsel işlev bozukluğu gibi durumlara yol açabilir. Şayet cinsel isteksizlik gibi sorunlar varsa Kamagra jel gibi cinsel istek artırıcı ürünlerden yararlanabilirsiniz.

Erotik Olun

Erotizm  cinsel birleşmenin başlaması ve sürdürülmesi için etkili faktörlerden biridir.  Partnerin uyarılması sözel ve fiziksel açıdan cinsellikte önemli kavramlardandır. Karşı tarafın bu konuda kişisel bakımına ve giyimine de önem vermesi oldukça önemlidir. Partnerinizle beraberlikte erotik gecelikler giyilmesi  ve hoş kokan bir parfüm ilişkinin tetiklenmesi için etkili olacaktır. Güzel bir birliktelik için oldukça önem taşıyan cinsel ilişkide bunlara dikkat edin;

Destek Alın

Cinsel beraberlikte en çok erkeklerin sorunu olan erken boşalma problemi kadınlarda vajinismus ve cinsel isteksizlik gibi şikayetlerin olması durumunda bu sorunları partnerinizle konuşmalı mutlaka uzman kişilerden destek alarak bu sorunların üstesinden gelebilirsiniz. Sorunlarınızı asla eşiniz ya da partnerinizden utanıp konuşmaktan korkmayın. Cinsel sorunlar gündelik yaşamda bile hayatınızı etkileyebilecek durumlara neden olabileceğinden çiftlerin konu ile ilgili destek alması önemlidir. Sorunları konuşmayan çiftler için ilişkinin daha kötü durumlara yol açması görülebilir durumlardır. Cialis 30 lu tablet gibi cinsel destek ürünleri ile daha güçlü ve daha istekli ilişkiler yaşayabilirsiniz.

Cinsellikte İletişim

İletişim çiftler arasında oldukça önemli yere sahiptir. Çiftlerin birbirleri ile sorunlarını gözden geçirmeleri ve eksik yanları varsa bunları aralarında konuşarak gidermeleri gerekir. İlişkinizin sağlıklı olması için mutlaka partnerinizle iyi bir iletişim kurmanız tavsiye edilir.Sevdiğinizfantezileriniz ve isteklerinizi mutlaka konuşarak belirtmeniz gerekir. Fantezilerinizi, isteklerinizi ve istemediklerinizi partnerinize mutlaka söyleyin. Partnerinize her zaman saygı ile yaklaşın ve onu anlamaya çalışın. Ayıp kavramını bir yana atarak cinsel beraberlikte olumlu ya da olumsuz olan düşüncelerinizi mutlaka konuşmalı ve sorunları beraber çözmelisiniz. Anlayışlı partnerinizle cinselliği böylelikle endişelerinizden kurtularak sorunsuz bir şekilde yaşayabilir ilişkinizden daha fazla keyif alabilirsiniz. Bunla beraber cinselliğe yardımcı ilaç ve farklı ürünler deneyebilirsiniz. Sitemizden ürünlerimizi güvenle alabilirsiniz.