Bayan Azdıran Parfümler

Bayan Azdıran Parfümler

Ağustos 7, 2015 Kapalı Yazar: admin

Bayan Azdıran Afrodizyak  Etkili Parfümler

Cinsellik konusunda, genel olarak ülkemizde erkekler daha istekli olmaktadır. Bayanların isteksiz olmasının pek çok nedeni olabilir. Sebep ne olursa olsun, bayanlar cinsellik konusunda isteksiz olduğu için, bu durum insanları bazı ürünlere yönlendirmektir. Bayan azdıran parfümler feromon içeriği sayesin de özel hisleri uyarır. Kadınlar da cinsel hormonları harekete geçirir. Daha istekli ve zevk seviyesi yüksek ilişkiler yaşanmasına olanak sağlar.

İnsanlar bu ürünlere yönlenmese dahi meraktan da olsa araştırmak yapabilmektedir. Bayan azdırıcı jel ya da  parfümler de, merak edilen bu ürünlerdendir. Bayan azdırıcı afrodizyak ürünler için sitemizi inceleyebilirsiniz.

İşe Yarıyor mu?

Piyasada bu ürünlerden pek çok bulabilirsiniz. Ancak insanların en çok merak ettikleri konu, bu parfümlerin işe yarayıp, yaramadığıdır.

Genel olarak yüzde yüz olarak işe yarıyor denilemez. Aslında ürünü değerlendirmeden önce sahte olmayan ürünlere yönelmemenizi hatırlatmakta fayda var. Çünkü parfümler zaten kesin etkili olmamaktadır, sahtesini alırsanız ise kesin olacak şey, paranızın boşa gittiğidir.

Afrodizyak Parfüm Etkileri

Ürünü incelemeye dönersek, ürünün işe yarayıp yaramadığı, beklentilerinizle orantılı bir konudur. Yani kokuyu sıkayım da bayan üzerime atlasın gibi bir beklentiniz varsa, bu ürün sizin beklentilerinizi karşılamayacaktır. Ürünü sıkarken, partnerim etkilensin, cinsel yönden uyarılsın gibi bir beklentiniz varsa, bu tür parfümler beklentinizi kısmen de olsa karşılayacaktır.

Nedeni ise, bayan azdıran parfümler olarak bilenen ürünler, koku yoluyla hormonların harekete geçmesine vesile olan ürünlerdir. Bahsettiğimiz gibi bayanların üzerinize atlamasına neden olmayacaktır ancak cinsel dürtü oluşturabilecektir.

Bu parfümleri alırken, içeriğini okumanızda fayda var. Çünkü parfümün herhangi bir birleşenine partnerinizin alerjisi varsa, etkilemek şöyle dursun, sizden daha çok uzaklaştıracaktır.